Yol Yardımı: 0212 672 1 500 | E-mail: info@bahcesehirlastik.com

Hakkımızda

Ticari hayata lastik jant sektöründe 1977 yılında başlayan Hüseyin ve Hasan Çetinkaya 1994 yılında kurdukları Çetinkaya Kardeşler Lastik Jant San. Tic. Ltd. Şti.’ni 1997 yılından günümüze Bahçeşehir /Esenyurt da bulunan Evren Oto Sanayi Sitesinde faaliyet vermektedir.

Güvenilirliği ve kalitesi herkes tarafından bilinen goodyear ve dunlop lastiklerinin 2004 yılından itibaren bölge bayiliğini toptan ve perakende satışını bünyesine katarak müşterilerine daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini sağlamış, güler yüzlü ve alanında uzman eğitimli satış ve teknik servis personeliyle müşterilerinin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş ve sektördeki yerini almıştır.

Şirketin servis bölümünde rot, balans, jant düzeltme,lastik tamiri,far ayarı araçların diğer servis bakım ihtiyaçlarını bireylere ve şirketlere yönelik olarak müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde güler yüzlü uzman personeliyle ferah ve sıcak bir ortamda, en uygun çözüm en kısa zamanda sunularak karşılanmaktadır.


Go to top of page
web tasarım the fabrika